KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13475278
nr 1347 5278
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 11/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 65x50 cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:18:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange